Chiara Lubich. „Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi“

Chiara Lubich „Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi“

Chiara Lubich. Akimirkos paslaptis: mintys apie gyvenimą dabartimi. Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė. – Vilnius: VšĮ Bernardinai.lt, 2011. – 108 p.

Chiara Lubich (1920–2008), Fokoliarų judėjimo įkūrėja, yra laikoma viena įtakingiausių XX amžiaus asmenybių, reikšmingai prisidėjusi prie bendrystės Katalikų Bažnyčioje stiprinimo, visuotinai pripažintos ekumeninės veiklos, dialogo su didžiosiomis pasaulio religijomis bei netikinčiais žmonėmis.

Šiuolaikinis žmogus nuolat jaučia laiko trūkumą. Jo mintis dažniausiai užpildo praeities prisiminimai arba ateities lūkesčiai. Tuo tarpu gyvenimas dabartimi yra dvasinio gyvenimo pagrindas ir krikščionybėje, ir kitose didžiosiose religijose.

Šioje knygoje surinkti Chiaros Lubich pamąstymai ir patarimai naudingi tiems, kurie, besigrumdami su gyvenimo negandomis, jaučia poreikį „sustabdyti laiką“, padaryti savotišką egzistencinę „pauzę“, kad vėl atrastų save ir savo gyvenimo kelią.Autorės savita kalbėsena ir giliomis dvasinėmis įžvalgomis persmelktas žodis kviečia skaitytoją gyventi čia ir dabar mylint Dievą ir artimą. Taip kiekvienos dienos vakarą sutiksime ne tuščiomis rankomis, o kupini darbų atliktų ir paaukotų iš meilės.

Už dialogą, vienybę ir taiką skatinančią veiklą Chiarą Lubich įvertino įvairių Bažnyčių atstovai – ortodoksai, anglikonai ir evangelikai liuteronai; įvairių religijų atstovai – judėjai ir induistai; nacionalinės ir tarptautinės pasaulietinės organizacijos, tarp jų UNESCO, Europos Taryba, universitetų ir kitų kultūros įstaigų bei savivaldybių administracijos.

http://issuu.com/bernardinai.lt/docs/chiara-lubich_akimirkos_paslaptis?e=0

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: Chiara Lubich
  • Prekės kodas: 9786099505732
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 2.00€

  • Be PVM: 1.83€