Gerard M. Verschuuren. „Penki antikatalikiški mitai“

Gerard M. Verschuuren „Penki antikatalikiški mitai“

Gerard M. Verschuuren. Penki antikatalikiški mitai. Vergovė, kryžiaus žygiai, inkvizicija, Galilėjus ir holokaustas. – Kaunas: Vox Altera, 2017. – 176 p.
Iš anglų kalbos vertė Rima Neverauskytė–Brundzienė.

Gerardas M. Verschuurenas yra žmogaus genetikas, taip pat turintis mokslo filosofijos daktaro laipsnį. Studijavo ir dirbo Europos bei Jungtinių Valstijų universitetuose. Šiuo metu yra išėjęs į užtarnautą poilsį, tačiau didžiąją laiko dalį praleidžia rašydamas, kalbėdamas ir konsultuodamas mokslo ir religijos, kūrimo ir evoliucijos bei tikėjimo ir proto santykio klausimais.

„Šioje knygoje nagrinėsime mitus, kurie tariamai demaskuoja Katalikų Bažnyčios „nešvarią istoriją“. Tai prieš Katalikų Bažnyčią nusistačiusių žmonių dirbtinai sukurti mitai. Jie labiau paremti fiktyviais, o ne tikrais faktais. Tiesą sakant, jie iškraipo faktus. Katalikai yra puikus puolimo taikinys – iš dalies dėl to, kad, susidūrę su katalikybei priešiškomis kultūromis, jie yra linkę tylėti.
Katalikų Bažnyčios „nešvari istorija“ nėra jau tokia nešvari. Kaip kartą yra pasakęs popiežius Leonas XIII, nėra priežasties, dėl kurios Katalikų Bažnyčia turėtų bijoti istorinės tiesos.“

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: 9786098088250
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.50€

  • Be PVM: 5.96€