Linas ir Rima Sidriai. „Santuokinis dvasingumas. Kaip sukurti laimingą šeimą“

Linas ir Rima Sidriai „Santuokinis dvasingumas. Kaip sukurti laimingą šeimą“

Linas ir Rima Sidriai. Santuokinis dvasingumas. Kaip sukurti laimingą šeimą. – Kaunas: VšĮ Caritas leidykla „Artuma“, 2016. – 128 p.

Aštuonių vaikų šeimą išauginę sutuoktiniai knygoje pasakoja bemaž 40 metų gyvenimo santuokoje patirtį. Dalijimasi ne tik gausios šeimos auginimo rūpesčiais, bet ir džiaugsmu, kurį atneša kiekvienas į šeimą ateinantis kūdikis, džiaugsmu, kuris kyla iš abipusio sutuoktinių pasirengimo ir noro kurti laimingą santuoką, visą gyvenimą puoselėti tarpusavio meilę ir su ja įveikti šeimoje neišvengiamai kylančius sunkumus.

Santuokinio dvasingumo kelią į darnų ir iš tiesų palaimintą gyvenimą krikščioniškoje šeimoje atskleidžianti knyga galėtų būti pravarti dar tik svajojantiems apie šeimą ir ją ketinantiems kurti sužadėtiniams, taip pat sutuoktiniams ir visiems dirbantiems santuokos ir šeimos stiprinimo srityje.

Svarbiausia – ne susituokti su tinkamu žmogumi, daug svarbiau tapti tinkamu žmogumi savo sutuoktiniui. Meilė nugali viską, net ir pykčius dėl vonios ir miegamojo. Popiežius Pranciškus tūkstančiams porų Šv. Petro aikštėje sakė: „Nėra tobulos santuokos, nėra tobulo vyro, nėra tobulos žmonos... Ką jau kalbėti apie tobulą uošvę!“

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: 9789986461692
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 8.00€

  • Be PVM: 7.34€

Susijusios prekės

DVD „Pasakojimai apie santuoką ir šeimą“

DVD „Pasakojimai apie santuoką ir šeimą“

Dvigubas DVD „Pokalbiai apie santuoką ir šeimą". – Vilnius: Všį Bernardinai.lt, 2012.I DVD – 159 min..

1.00€ Be PVM: 1.00€